Costa Favolosa

costa_favolosa_180pxNa nové vlajkové lodi společnosti Costa, která vypluje v červenci 2011, se budete cítit jako v kouzelném zámku plujícím po moři. Zaujme vás design interiéru z nejlepších materiálů, např. z mramoru s jeho nekonečnými odstíny růžové a bílé, žuly, travertinu až po onyx a alabastr. V interiéru je rovněž použit mahagon, hruškové dřevo, palisandr nebo křišťál Swarovski, který jakoby prší ze stropu haly nebo kousky skla Murano, které zdobí Club Restaurant.

Každý oběd je banketem, každá večeře událostí, každý pokrm je pochoutkou, každá ingredience je vybrána šéfkuchaři tak, aby uspokojila vaše smysly. Budete se cítit jako v bavlnce po všech stránkách – od kuchyně po servis, vše v pětihvězdičkové kvalitě.

V srdci tohoto hradu se ukrývají unikátní lázně, jejichž výhody jsou založeny na mořském klimatu a orientální moudrosti – Samsara Spa, kde dosáhnete rovnováhy těla a ducha prostřednictvím Ayurvedické kúry, masážemi speciálními oleji a očistným teplem sauny.

Královsky se můžete cítit v 6 nádherných nových apartmá. 2 Grand apartmá mají balkóny a verandu s vířivkou, 4 apartmány mají verandu s vířivkou.

Costa Favolosa nabízí tu nejlepší zábavu. Sejděte se s přáteli v novém zábavním centru. Jistě vás zaujme 4D kino, které kombinuje tři dimenzionální vidění a úžasné speciální efekty. Chcete-li, můžete si zahrát nejnovější PlayStation hry a u baru si objednat zmrzlinu, nápoje nebo popcorn.

Na lodi Costa Favolosa můžete dokázat, že jste šampionem v golfu nebo pilot formule 1 na okruzích Grand Prix. Zdejší virtuální golf je nejpokročilejším golfovým simulátorem na palubě. Pokud je ale vaší vášní rychlost, budete moci ukázat své umění na nejatraktivnějších okruzích na světě na simulátoru Grand Prix. Děti jistě neodolají hernám nebo novému bazénu, kde se pobaví stejně jako ve skutečném vodním parku.

Všechny plavby touto lodí

Akční plavby touto lodí

Virtuální prohlídky a on-line webkamera (v angličtině)