Costa Atlantica

costa_atlantica_180pxJednotlivé paluby jsou pojmenovány podle filmů světově proslulého italského režiséra Federica Felliniho a dekorace jsou poctou jeho dílu. Interiéry doplňují fotografie a kresby z Felliniho filmů. 

Zajímavostí je věrná kopie známé benátské kavárny Caffé Florian či restaurace s proskleným stropem, dvoupatrové sportovní centrum Olympia Gym nebo třípatrové divadlo Caruso. Na horních palubách se nachází čtyři bazény, z toho jeden se zatahovací střechou, tobogán a vířivky včetně lehátek ke slunění, hřiště a běžecká dráha.

 

 

Vybavení lodě: 4 restaurace, pizzerie, 12 barů včetně Cognac & Cigar baru a vinotéky, 4 bazény - jeden se zatahovací střechou, 4 vířivky a tobogán, víceúčelové sportovní hřiště, venkovní běžecká dráha, fitness centrum s tělocvičnou, lázeňské procedury s relaxačním salónem, saunou a parní lázní na celkové ploše 1000 m², divadlo s kapacitou 1180 míst, kasino, diskotéka, internetová kavárna, knihovna, herna, nákupní centrum, videohry, dětský Squok Club, brouzdaliště pro malé děti a konferenční sál.

Ubytování: 1057 kajut, z toho 678 s balkónem. Všechny kajuty mají klimatizaci, satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle a koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

rejdařství: Costa Crociere SpA

rok postavení lodě: 2000

délka / šířka / výška: 292 m / 32 m / 60 m

stabilizátory: ano

rychlost: 24 uzlů

napětí: 110 / 220 V

počet palub / počet výtahů: 12 / 15

počet lůžek / počet kajut: 3242 / 1057

posádka: 920 osob

kajuty zařízené pro postižené osoby: 8 kajut

Všechny plavby touto lodí

Akční plavby touto lodí

Virtuální prohlídky lodě a on-line webkamera (stránky v angličtině)