Costa Romantica

costa_romantica_180pxElegantní loď decentních barev a vybraných uměleckých děl nabízející vysoký komfort a kvalitu služeb. I z těchto důvodů byla vyznamenána dvěma prestižními mezinárodními oceněními - Head Of the Class a Top Value Index. Na lodi je mnoho romantických zákoutí, například v baru Romeo a Julie nebo na přídi, kde jsou umístěna komfortní proutěná křesílka ve francouzském stylu. 

Potěšení z tance na Vás čeká v Piazzo Italia nebo tanečním sále Tango. Na horní palubě je umístěna diskotéka Diva s okouzlujícím panoramatickým výhledem na moře. Divadlo L'Opera, vybavené špičkovou technikou, nabízí ve svém dvoupatrovém sále místo pro 600 hostů. Sportovní vyžití nabízí plně vybavené fitness centrum, relaxaci pak wellness centrum s tureckými lázněmi. Je sesterskou lodí Costa Classica.

 

 

Vybavení lodě: 3 restaurace, 7 barů, 2 bazény, 4 vířivky, venkovní běžecká dráha o délce 170 m, fitness centrum s tělocvičnou, relaxačním salónem, finskou a parní saunou, dvoupatrové divadlo s kapacitou 600 míst, kasino a diskotéka, internetová kavárna a knihovna, nákupní centrum, dětský Squok Club s videohrami.

Ubytování: 678 kajut, 34 apartmá z toho 10 s balkónem. Všechny kajuty mají klimatizaci, satelitní TV, minibar, bezpečnostní trezor, telefon, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů. K dispozici je 24h denně pokojový servis. Hostům v apartmá je navíc k dispozici vana s masážní sprchou, župany, pantofle a koupelový balíček, výběr z různých typů polštářů a denní jídelní lístek doručovaný přímo do kajuty.

rejdařství: Costa Crociere SpA

rok postavení lodě: 1993 (kompletní rekonstrukce 2003)

délka / šířka: 221 m / 31 m

rychlost: 19 uzlů

napětí:110 / 220 V

počet palub / počet výtahů: 11 / 8

počet lůžek / počet kajut: 1782 / 678

posádka: 610 osob

kajuty zařízené pro postižené osoby: 6 kajut

Všechny plavby touto lodí

Akční plavby touto lodí

Virtuální prohlídky lodě a on-line webkamera (stránky v angličtině)