MSC Musica

MSC Musica je sesterskou lodí MSC Orchestra a byla postavena v roce 2006. Je vybavena luxusním příslušenstvím umožňujícím hostům naplno si užívat elegantního prostředí v ryze italském stylu. Zajímavostí je vodopád v hlavním foyer. Vybavení lodě: 5 restaurací včetně Kaito Sushi Bar, 10 barů a klubů, 2 bazény, 4 vířivky, multifunkční sportovní hřiště, posilovna, minigolf, lázeňské procedury, wellness centrum, běžecká dráha, internetová kavárna, divadlo, kino, diskotéka, kasino, knihovna, herna, nákupní centrum, konferenční místnosti, galerie a dětský klub. 

Ubytování: 1275 kajut, z toho 18 apartmá s balkónem, 809 kajut s balkónem, 173 s oknem a 275 vnitřních. 17 kajut je bezbariérových. Všechny typy kajut mají klimatizaci, interaktivní TV, minibar, bezpečnostní trezor, rádio, telefon, koupelnu s WC a k dispozici 24hodinový kajutový servis. Přístup na internet v kajutě je za poplatek. Apartmány mají nadstandardní servis.

 

 

Registrace lodi:Panama
Rok výroby:2006
Délka:293m
Šířka:32m
Ponor:7m
Rychlost:23
Počet cestujících:2550
Posádka:1275

Vybavení lodi

Animační programy,bary,bazén,dětský klub,divadelní sál,internet,fitness,jogging pás kadeřnictví,kasíno,kino,knihovna,sauna,turecké lázně,tenis,vířivky,obchody,galerie,restaurace,zásuvky 110/220V

Služby v ceně

Celodenní stravování,úklid kajuty,koš s ovocem na kajutě,plavba dle vypsané trasy,přístavní taxy a poplatky,transport zavazadel při nalodění a vylodění,ubytovaní v objednaném typu kajuty,všechny zábavní programy a akce,užívání zařízení v zonách pro cestující

Služby za poplatek

Kosmetické a kadeřnické služby,lékařské služby,masáže,obsluha na kajutě, wellnes

Služby nezahrnuté v ceně

Cestovní pojištění,nápoje,spropitné,výlety na pevninu,parkové vašeho automobilu v přístavu

MSC Musicaje novou vlajkovou lodí flotily MSC. Široké možnosti zábavy na palubě, útulné prostory, vkusný a elegantní nábytek, rozsáhlé prostory pro sportování a služby wellness, skvělá vinotéka a sushibar a v neposlední řadě komfortní kajuty s balkonem - to vše jsou ideální předpoklady pro vydařenou dovolenou. Zveme Vás na palubu ! Plavba na vlajkové lodi rejdařství MSC je prostě skvělý zážitek

Kajuty

Všechny kajuty jsou klimatizovány a vybaveny sprchou, WC, fémem, telefonem, TV, minibarem a trezorem. Z 980 vnějších kajut jich je plných 800 vybaveno vlastním balkonem. Vzhled kajut nemusí být zcela totožný s fotografií, dizajn kajuty se liší podle jednotlivých palub.

Paluby

Na palubách očekávejte to nelepší, co Vás může potkat na cruisrech světového formátu.

Apartmány s balkónem


Apartmány se soukromým balkónem (25 m2) - klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) - Manželská postel, kterou lze přeměnit na dvě jednolůžkové (na požádání)- Prostorný šatník - Koupelna se sprchou - TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Minibar - Trezor.

Vnější kajuty s balkónem


Kajuty s balkónem (17,8 m2); 173 kajut bez balkónu - kajuty vyhrazené osobám s handicapem - Klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou (kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem)

Vnější kajuty


Kajuty (14 m2) - kajuty pro osoby s handicapem - Klimatizace (optimalizovaná kvalita vzduchu) -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou (kromě kajut vyhrazených osobám s handicapem).