MSC Armonia

MSC Armonia je sesterskou lodí MSC Sinfonia. Byla postavena v roce 2001 a v roce 2004 prošla celkovou renovací. Je vybavena luxusním příslušenstvím umožňujícím hostům naplno si užívat elegantního prostředí v ryze italském stylu. Vybavení lodě: 4 restaurace, 7 barů a klubů, 2 bazény, 3 vířivky, minigolf, lázeňské procedury, wellness centrum, běžecká dráha, internetová kavárna, divadlo, kino, diskotéka, kasino, knihovna, herna, nákupní centrum, konferenční místnosti, galerie a dětský klub. 

Ubytování: 777 kajut, z toho 2 rodinná apartmá, 132 kajut s balkónem, 371 s oknem a 272 vnitřních. 4 kajuty jsou bezbariérové. Všechny typy kajut mají klimatizaci, interaktivní TV, minibar, bezpečnostní trezor, rádio, telefon, koupelnu s WC a k dispozici 24hodinový kajutový servis. Přístup na internet v kajutě je za poplatek. Apartmány mají nadstandardní servis.

Všechny plavby touto lodí

 

Apartmány s balkónem:

Apartmány se soukromým balkónem (22 m2) - Klimatizace - Manželská postel - Prostorný šatník - Koupelna s vanou -TV, telefon - Internetové připojení pro váš notebook (nezahrnuto v ceně) - Minibar - Trezor.

Vnější kajuty s balkónem:

Kajuty (13 m2) - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou - Klimatizace - TV, telefon - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor.

Vnější kajuty:

Kajuty (13 m2), k dispozici kajuty pro Cestujících s handicapem (21 m2) - Jednolůžkové postele lze přeměnit na manželskou, kromě čtyř kajut vyhrazených osobám s handicapem - Klimatizace - TV, telefon - Koupelna se sprchou - Minibar - Trezor.